MEDALE NA AMP W ERGOMETRZE WIOŚLARSKIM
W dniach 6-7.05.2021 odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w ergometrze wioślarskim w Warszawie.

Pomimo trudnego sezonu w którym ciężko było się zmobilizować i trenować regularnie nasi zawodnicy doskonale się spisali osiągając bardzo dobre wyniki indywidualne, które miały odzwierciedlenie w klasyfikacji drużynowej.

Warto wspomnieć o najlepszych wynikach w naszej drużynie. Na podium z trzecim czasem wpłynął Radosław Florkowski w kategorii lekka w typie uniwersytety, nie wiele brakło do podium Krzysztofowi Palidze, który uzyskał czwarty czas w wadze lekkiej w typie uniwersytety.
Również czwarte miejsce uzyskała nasza zawodniczka Aleksandra Krauze w wadze lekkiej w typie uniwersytety.

Wszystkie uzyskane wyniki przez naszych zawodników zaowocowały wysokimi miejscami w klasyfikacji drużynowej i tak w śród pań Nasz drużyna uplasowała się na piątym miejscu w typie uniwersytety, natomiast panowie uplasowali się na czwartym miejscu w typie uniwersytety.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników sportowych i dużej wytrwałości w przygotowaniach!
Naszą Uczelnie i klub reprezentowało dziesięciu zawodników w składzie: Natalia Nowak, Agnieszka Stańko, Aleksandra Baś, Aleksandra Krauze, Krzysztof Paliga, Olaf Leśniak, Radosław Florkowski, Krzysztof Putrzyński, Radosław Olesiak, Wojciech Wróbel.

24 maja 2021