Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego

Najlepsi Piłkarze na Uniwersytecie Śląskim

Po zdobyciu akademickiego mistrzostwa śląska w futsalu (piłka nożna halowa) w lutym 2019r, podopieczni Aleksandra Fangora okazali sięnajlepsi w Akademickich Mistrzostwach Śląska w piłce nożnej.

Studenci Uniwersytetu Śląskiego w minioną niedzielę pokonali AWFKatowice 4 : 1, Uniwersytet Ekonomiczny 3 : 0 oraz zremisowali z Politechniką Śląską 0 : 0.

Wyniki te pozwoliły na  zajęcie pierwszegomiejsca i zdobycie tytułu Akademickiego Mistrza Śląska.

Studenci,którzy wywalczyli tytuł mistrzowski: Bartek Żak, Max Kisielov, PiotrMakowski, Przemysław Bzura, Bartosz Jaro, Przemysław Żemła, BartoszTerlecki, Mateusz Lechu, Max Kravets, Tomasz Tymiński, DanielWierzbicki, Piotr Porada, Szymon Cichecki, Michał Pędzik, MarcinLetkiewicz, Jakub Dolecki, Paweł Barczak, Dawid Hoszek, WojciechKostecki.

14 maja 2019