04 czerwca 2024

Siatkówka Plażowa Kobiet : Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał D

W miniony weekend na obiektach sportowych AWF Wrocław odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał D w siatkówce plażowej kobiet. Turniej ten był niezwykle emocjonujący i przyciągnął uwagę wielu miłośników siatkówki. W rywalizacji brało udział 48 par kobiet i mężczyzn, reprezentujących uczelnie województwa śląskiego, opolskiego, lubelskiego i dolnośląskiego.

Naszą uczelnię godnie reprezentowały trzy pary: Aleksandra Nowosielska i Anna Olchawa, Ewelina Wróbel i Karolina Gajda oraz Wiktoria Kubas i Ewelina Zawisza. Zawodniczki dały z siebie wszystko, walcząc z determinacją i sportowym duchem.

W ciągu kilku dni zmagań nasze siatkarki pokazały nie tylko umiejętności techniczne, ale także ogromne zaangażowanie i wolę walki. Paryy Ewelina Wróbel - Karolina Gajda oraz Aleksandra Nowosielska - Anna Olchawa, dodatkowo awansowały do turnieju finałowego, zajmując odpowiednio miejsca 3-4 oraz 7-8.

Awans do finałów w Warszawie to ogromny sukces i powód do dumy dla całej naszej społeczności akademickiej. Dziewczyny, gratulujemy Wam i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach! Jesteśmy pewni, że w Warszawie pokażecie równie wysoki poziom gry i zaskoczycie nas kolejnymi sukcesami.

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego

Na skróty:

- Zasady Zaliczenia WF

- Rejestracja na zajęcia

- Odrabianie WF

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice; B 1.10;

tel.: 32 359 16 45

e-mail: cwfis@us.edu.pl

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Media Społecznościowe