W dniu 6 listopada odbyły się zawody w ergometrze wioślarskim.
W zawodach wystartowało trzech naszych studentów pierwszego roku:
-Anna Łukawska
-Zofia Kaśków
-Kamil Bergtraum
Wszyscy zawodnicy zaprezentowali świetną formę co skutkowało zajęciem I miejsca przez Zofię Kaśków w klasyfikacji wagi lekkiej oraz III miejsce zajęte przez Kamila Bergtrauma w klsyfikacji wagi open.
(zdjęcia źródło: FIVE REKLAMA)

W dniu 7 listopada odbyły się zawody:
- z pływania
- z piłki siatkowej
- z biegów przełajowych
- z koszykówki
W zawodach w pływaniu wystartowało sześcioro naszych studentów pierwszego roku: Lilia Bujak, Nicola Brychcy, Wiktoria Niemczyk, Natalia Rzadek, Kornel Gała oraz Bartłomiej Wolf.
Natalia Rzadek zdobyła I miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym oraz I miejsce na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.
Wiktoria Niemczyk zdobyła III miejsce na dystansie 50 metrów stylem dowolnym.
Sztafeta damska w składzie: Wiktoria Niemczyk, Nicola Brychcy, Lilia Bujak, Natalia Rzadek w konkurencji 4x50m zdobyła III miejsce
Reprezentacja Uniwersytetu Śląskiego w Piłce Siatkowej kobiet po wyrównanych i emocjonujących meczach ostatecznie uplasowała się na czwartym miejscu
Biegi przełajowe odbywały się w Katowickim Parku Leśnym gdzie Panie miały do pokonania dystans ok. 1750m, Panowie dystans dwukrotnie większy.
Naszą uczelnię reprezentowało 5 kobiet i 4 mężczyzn.
Julia Zagajska z czasem 06:55 oraz Eryk Babiuch z wynikiem 12:36 uplasowali się na 2 miejscu
Koszykarska reprezentacja męskiej części walczyła z pełnym zaangażowaniem co skutkowało zajęciem IV miejsca

Wszystkim Studentom serdecznie gratulujemy!