Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice; pok. 109;

tel.: 32 359 16 45

e-mail: cwfis@us.edu.pl

- Zasady Zaliczenia WF

- Rejestracja na zajęcia

- Odrabianie WF

Na skróty:

Centrum Wychowania Fizyczego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego

 Zalecenia COVID-19 

 

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

SPORTOWE LATO Z UNIWERSYTETEM ŚLĄSKIM

 

Już od 1 lipca zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Śląskiego na zajęcia sportowe. Poniżej dostępny harmonogram zajęć:

Sportowe lato z Uniwersytetem Śląskim

data

Dzień tygodnia

Godz.

Rodzaj zajęć

Miejsce zajęć

wymagania

prowadzący

LIPIEC

01.07

Czwartek

9:00

bieganie / rowery

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Strój sportowy, własny sprzęt

mgr J. Hajduk

01.07

czwartek

9:00

Rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt (rolki, ochraniacze, kask)

mgr. A. Jaroszewska

02.07

Piątek

9:00

bieganie / rowery

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Strój sportowy, własny sprzęt

mgr J. Hajduk

02.07

piątek

9:00

Rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt (rolki, ochraniacze, kask)

mgr. A. Jaroszewska

03.07

Sobota

 

 

 

 

 

04.07

Niedziela

 

 

 

 

 

05.07

Poniedziałek

9:00

Disc-golf

Pole do disc-golfa - Dolina Trzech Stawów, Katowice

brak

mgr L. Binert

05.07

poniedziałek

9:00

Rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt (rolki, ochraniacze, kask)

mgr. A. Jaroszewska

06.07

Wtorek

9:00

Disc-golf

Pole do disc-golfa - Dolina Trzech Stawów, Katowice

brak

mgr L. Binert

06.07

wtorek

10:00

rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt, kask, ochraniacze

mgr K. Ostrowska

07.07

środa

9:00

Aerobik

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

R.Fangor

07.07

Środa

9:00

Disc-golf

Pole do disc-golfa - Dolina Trzech Stawów, Katowice

brak

mgr L. Binert

07.07

środa

10:00

rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt, kask, ochraniacze

mgr K. Ostrowska

08.07

Czwartek

9:00

Disc-golf

Pole do disc-golfa - Dolina Trzech Stawów, Katowice

brak

mgr L. Binert

08.7

czwartek

10:00

rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt, kask, ochraniacze

mgr K. Ostrowska

08.07

czwartek

18:00

Tenis stołowy

Sala gimnastyczna Katowice ul. Jagiellońska 28,

Strój sportowy

mgr M. Grzesiczak

09.07

Piątek

10:00

rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt, kask, ochraniacze

mgr K. Ostrowska

09.07

piątek

9:00

Rolki

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Własny sprzęt (rolki, ochraniacze, kask)

mgr. A. Jaroszewska

10.07

Sobota

 

 

 

 

 

11.07

Niedziela

 

 

 

 

 

12.07

Poniedziałek

17:00

Trening ogólnorozwojowy

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr B. Ligas

13.07

Wtorek

17:00

Ekspress ABS

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr B. Ligas

14.07

Środa

9:00

Aerobik

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

R.Fangor

14.07

Środa

16:00

Pilates

Ul. Żytnia 10, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr J. Matuszczyk

15.07

Czwartek

16:00

Siatkówka

Ul. Żytnia 10, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr J. Matuszczyk

15.08

czwartek

18:00

Tenis stołowy

Sala gimnastyczna Katowice ul. Jagiellońska 28,

Strój sportowy

mgr M. Grzesiczak

16.07

Piątek

17:00

Trening ogólnorozwojowy

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr B. Ligas

17.07

Sobota

 

 

 

 

 

18.07

Niedziela

 

 

 

 

 

19.07

Poniedziałek

9:00

Ekspress ABS

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr B. Ligas

19.07

Poniedziałek

17:00

Żeglarstwo

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr A. Szablicki

20.07

Wtorek

16:00

Tenis stołowy

Ul. Żytnia 10, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr J. Matuszczyk

21.07

Środa

16:00

Pilates z elementami jogi

Ul. Żytnia 10, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr J. Matuszczyk

22.07

Czwartek

9:00

Siłownia

Sala gimnastyczna UŚ, Cieszyn

Strój sportowy

mgr A. Tomica

23.07

Piątek

9:00

Siłownia

Sala gimnastyczna UŚ, Cieszyn

Strój sportowy

mgr A. Tomica

24.07

Sobota

 

 

 

 

 

25.07

Niedziela

 

 

 

 

 

26.07

Poniedziałek

9:00

Siłownia

Sala gimnastyczna UŚ, Cieszyn

Strój sportowy

mgr A. Tomica

26.07

Poniedziałek

17:00

Żeglarstwo

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr A. Szablicki

27.07

Wtorek

9:00

Siłownia

Sala gimnastyczna UŚ, Cieszyn

Strój sportowy

mgr A. Tomica

28.07

Środa

9:00

Aerobik

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

R.Fangor

29.07

czwartek

18:00

Tenis stołowy

Sala gimnastyczna Katowice ul. Jagiellońska 28,

Strój sportowy

mgr M. Grzesiczak

31.07

Sobota

 

 

 

 

 

SIERPIEŃ

01.08

Niedziela

 

 

 

 

 

02.08

Poniedziałek

9:00

bieganie / rowery

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Strój sportowy, własny sprzęt

mgr J. Hajduk

03.08

Wtorek

10:00

Gry zespołowe

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr. K. Zabielny

04.08

Środa

9:00

Aerobik

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

R.Fangor

04.08

Środa

10:00

Gry zespołowe

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr. K. Zabielny

05.08

Czwartek

10:00

Gry zespołowe

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr. K. Zabielny

05.08

czwartek

18:00

Tenis stołowy

Sala gimnastyczna Katowice ul. Jagiellońska 28

Strój sportowy

mgr M. Grzesiczak

6.08

Piątek

10:00

Gry zespołowe

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

Strój sportowy

mgr. K. Zabielny

07.08

Sobota

 

 

 

 

 

08.08

Niedziela

 

 

 

 

 

09.08

Poniedziałek

11:30

Badminton

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

strój sportowy

mgr W. Wróblewski

09.08

Poniedziałek

17:00

Żeglarstwo

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr A. Szablicki

10.08

Wtorek

11:30

Badminton

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

strój sportowy

mgr W. Wróblewski

11.08

Środa

9:00

Aerobik

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

R.Fangor

11.08

Środa

11:30

Badminton

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

strój sportowy

mgr W. Wróblewski

12.08

Czwartek

11:30

Badminton

Ul. Żytnia 12, Sosnowiec

strój sportowy

mgr W. Wróblewski

13.08

Piątek

 

 

 

 

 

14.08

Sobota

 

 

 

 

 

15.08

Niedziela

 

 

 

 

 

16.08

Poniedziałek

 

 

 

 

 

17.08

Wtorek

 

 

 

 

 

18.08

Środa

 

 

 

 

 

19.08

Czwartek

 

 

 

 

 

20.08

Piątek

17:00

Siatkówka

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

mgr R. Hrebenda-Kuenstler

21.08

Sobota

 

 

 

 

 

22.08

Niedziela

 

 

 

 

 

23.08

Poniedziałek

9:00

Gry zespołowe

Sala gimnastyczna UŚ, Cieszyn

strój sportowy

mgr W. Sztoler

23.08

Poniedziałek

17:00

Żeglarstwo

Siłownia, ul. Bankowa 12, Katowice

Strój sportowy

mgr A. Szablicki

24.08

Wtorek

10:00

Gry zespołowe

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr S. Korus

25.08

Środa

9:00

Aerobik

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

R.Fangor

25.08

Środa

10:00

Gry zespołowe

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr S. Korus

26.08

Czwartek

9:00

Gry zespołowe

Sala gimnastyczna UŚ, Cieszyn

strój sportowy

mgr W. Sztoler

26.08

Czwartek

10:00

Gry zespołowe

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr S. Korus

26.08

czwartek

18:00

Tenis stołowy

Sala gimnastyczna Katowice ul. Jagiellońska 28

Strój sportowy

mgr M. Grzesiczak

27.08

Piątek

10:00

Gry zespołowe

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr S. Korus

27.08

Piątek

10:00

Pilates

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr E. Sak

28.08

Sobota

 

 

 

 

 

29.08

Niedziela

 

 

 

 

 

30.08

Poniedziałek

9:30

Squash

Squashok, ul. Wiazowa 5, Katowice

Strój sportowy, sprzęt sportowy

mgr A. Suchański

31.08

Wtorek

9:30

Squash

Squashok, ul. Wiazowa 5, Katowice

Strój sportowy, sprzęt sportowy

mgr A. Suchański

WRZESIEŃ

01.09

Środa

10:00

Badminton

Sala gimnastyczna, ul. Żytnia 12, Sosnowiec

strój sportowy

mgr E. Lesiuk

02.09

Czwartek

17:30

Crossworkout

Sala gimnastyczna, ul. Grażyńskiego 53, Katowice

strój sportowy

mgr M. Krzak

03.09

Piątek

10:00

Badminton

Sala gimnastyczna, ul. Żytnia 12, Sosnowiec

strój sportowy

mgr E. Lesiuk

04.09

Sobota

 

 

 

 

 

05.09

Niedziela

 

 

 

 

 

06.09

Poniedziałek

11:00

TRX

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr B. Machulec

07.09

Wtorek

10:00

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami JUDO

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr L. Czakański - Jaklik

08.09

Środa

11:00

TRX

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr B. Machulec

08.09

Środa

17:00

Siatkówka

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

mgr R. Hrebenda-Kuenstler

09.09

Czwartek

17:30

Crossworkout

Sala gimnastyczna, ul. Grażyńskiego 53, Katowice

strój sportowy

mgr M. Krzak

10.09

Piątek

10:00

Pilates

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr E. Sak

11.09

Sobota

 

 

 

 

 

12.09

Niedziela

 

 

 

 

 

13.09

Poniedziałek

11:00

TRX

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr B. Machulec

14.09

Wtorek

10:00

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami JUDO

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr L. Czakański - Jaklik

15.09

Środa

11:00

TRX

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr B. Machulec

15.09

Środa

17:00

Siatkówka

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

mgr R. Hrebenda-Kuenstler

16.09

Czwartek

17:30

Crossworkout

Sala gimnastyczna, ul. Grażyńskiego 53, Katowice

strój sportowy

mgr M. Krzak

17.09

Piątek

10:00

Pilates

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr E. Sak

18.09

Sobota

 

 

 

 

 

19.09

Niedziela

 

 

 

 

 

20.09

Poniedziałek

10:00

Badminton

Sala B1.12, ul. Bankowa 12, Katowice

strój sportowy

mgr E. Lesiuk

21.09

Wtorek

10:00

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami JUDO

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr L. Czakański - Jaklik

22.09

Środa

10:00

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami JUDO

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr L. Czakański - Jaklik

22.09

Środa

17:00

Siatkówka

Sala B1.12, Katowice ul. Bankowa 12

Strój sportowy

mgr R. Hrebenda-Kuenstler

23.09

Czwartek

17:30

Crossworkout

Sala gimnastyczna, ul. Grażyńskiego 53, Katowice

strój sportowy

mgr M. Krzak

24.09

Piątek

10:00

Pilates

Sala B1.1, Katowice ul. Bankowa 12

strój sportowy

mgr E. Sak

25.09

Sobota

 

 

 

 

 

26.09

Niedziela

 

 

 

 

 

27.09

Poniedziałek

10:00

Badminton

Sala B1.12, ul. Bankowa 12, Katowice

strój sportowy

mgr E. Lesiuk

28.09

Wtorek

9:00

bieganie / rowery

Parking Muchowiec – Dolina Trzech Stawów, Katowice

Strój sportowy, własny sprzęt

mgr J. Hajduk

29.09

Środa

9:30

Squash

Squashok, ul. Wiazowa 5, Katowice

Strój sportowy, sprzęt sportowy

mgr A. Suchański

30.09

Czwartek

9:30

Squash

Squashok, ul. Wiazowa 5, Katowice

Strój sportowy, sprzęt sportowy

mgr A. Suchański

24 czerwca 2021