Media Społecznościowe

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

ul. Bankowa 12, 40-007 Katowice; pok. 109;

tel.: 32 359 16 45

e-mail: cwfis@us.edu.pl

- Zasady Zaliczenia WF

- Rejestracja na zajęcia

- Odrabianie WF

Na skróty:

Centrum Wychowania Fizyczego i Sportu Uniwersytetu Śląskiego

 Zalecenia COVID-19 

 

Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

SUKCES TENISISTEK STOŁOWYCH!
 
Kiedy miesiąc temu żeńska drużyna Uniwersytetu Śląskiego zdeklasowała swoje rywalki na Śląsku wygrywając zdecydowanie cykl Akademickich Mistrzostw Śląska w tenisie stołowym uznaliśmy to za fajne ale oczekiwane w tym roku osiągnięcie. Kiedy tuż później zajęła drugie miejsce w turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski i tym samym awansowała do turnieju finałowego uznaliśmy to za duży sukces i najlepszy wynik od niepamiętnych czasów.
 
Co za tym powiedzieć o wyniku jakie nasze dziewczyny osiągnęły w turnieju finałowym, który odbył się w dniach 25-27.10.2020r. w Rzeszowie?
Po fantastycznych występach Dominiki Banaś, Natalii Młynek i Sandry Stanisławskiej występujących pod opieką trenera Mariusza Grzesiczaka nasza drużyna zajęła drugie miejsce wśród uniwersytetów oraz trzecie w klasyfikacji ogólnej wszystkich uczelni! Mamy zatem na jednych zawodach medal srebrny i brązowy i dwa piękne puchary .
To ogromny sukces naszych dziewczyn, największa niespodzianka, a może i sensacja tych mistrzostw, a przy tym chyba najlepszy wyniki żeńskiej drużyny tenisistek stołowych w historii UŚ

 

 

29 października 2020