ŚWIETNY WYSTĘP DZIEWCZYN NA AMP W TENISIE STOŁOWYM

Żeńska drużyna Uniwersytetu Śląskiego w tenisie stołowym podtrzymuje dobrą passę. Po zeszłorocznych sukcesach na Akademickich Mistrzostwach Polski również w tym roku spisują się w tych zawodach znakomicie. W turnieju półfinałowym Akademickich Mistrzostw Polski, który odbył się w Rzeszowie w dniach 23-25.05.2021r.

Nasze Panie występujące w składzie: Dominika Banaś, Natalia Młynek oraz Katarzyna Bugaj zajęły drugie miejsce (najlepsze wśród uniwersytetów) ulegając po pięknej walce w finale jedynie Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, w której występują zawodniczki nawet z ekstraklasy tenisa stołowego.

Tym samym nasza drużyna występująca pod opieką trenera Mariusza Grzesiczaka awansowała do turnieju finałowego, który odbędzie się za kilka tygodni również w Rzeszowie.

26 maja 2021