20 stycznia 2020

Drużyna futsalu mężczyzn Uniwersytetu Śląskiego obroniła zdobyty rok temu tytuł Akademickiego Mistrza Śląska i w cyklu turniejów, których finał odbył się 19.01.2020r w Katowicach ponownie okazała się najlepsza.

Zespół futsalu mężczyzn prowadzony przez trenera Aleksandra Fangora w drodze po zwycięstwo pokonał: Uniwersytet Jana Długosza z Częstochowy 3 : 1, AWF Katowice 11 : 1, Akademię WSB z Dąbrowy Górniczej 4 : 2, Politechnikę Częstochowa 2 : 1. Zwycięstwa w tych meczach pozwoliły naszej drużynie dotrzeć do finału, w którym to okazaliśmy się lepsi od Politechniki Śląskiej zwyciężając 4 :  3 po bramkach Piotra Makowskiego -2 i Przemysława Żemły – 2.

Oprócz w/w Uniwersytet Śląski reprezentowali: Max Kisielov, Łukasz Pisarek, Mateusz Tokarczyk, Daniel Kramarczyk, Tomasz Tymiński, Max Kravets, Jakub Dolecki, Mateusz Lechowicz, Bartek Terlecki (kpt.), Saba Jikia, Dawid Hoszek, Paweł Barczak.

GRATULUJEMY!

UNIWERSYTET ŚLĄSKI AKADEMICKIM MISTRZEM ŚLĄSKA