UNIWERSYTET ŚLĄSKI AKADEMICKIM MISTRZEM ŚLĄSKA

Drużyna futsalu mężczyzn Uniwersytetu Śląskiego obroniła zdobyty rok temu tytuł Akademickiego Mistrza Śląska i w cyklu turniejów, których finał odbył się 19.01.2020r w Katowicach ponownie okazała się najlepsza.

Zespół futsalu mężczyzn prowadzony przez trenera Aleksandra Fangora w drodze po zwycięstwo pokonał: Uniwersytet Jana Długosza z Częstochowy 3 : 1, AWF Katowice 11 : 1, Akademię WSB z Dąbrowy Górniczej 4 : 2, Politechnikę Częstochowa 2 : 1. Zwycięstwa w tych meczach pozwoliły naszej drużynie dotrzeć do finału, w którym to okazaliśmy się lepsi od Politechniki Śląskiej zwyciężając 4 :  3 po bramkach Piotra Makowskiego -2 i Przemysława Żemły – 2.

Oprócz w/w Uniwersytet Śląski reprezentowali: Max Kisielov, Łukasz Pisarek, Mateusz Tokarczyk, Daniel Kramarczyk, Tomasz Tymiński, Max Kravets, Jakub Dolecki, Mateusz Lechowicz, Bartek Terlecki (kpt.), Saba Jikia, Dawid Hoszek, Paweł Barczak.

GRATULUJEMY!

20 stycznia 2020